Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltöttem egy játékot az...

Ha letöltöttem egy játékot az utorrent segítségével akkor hogyan nyissam meg hogy játszhassak vele vagy telepítsem?

Figyelt kérdés
előre is köszi!
2010. jún. 21. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Köszönjük, hogy ennyi részletet megadtál, úgyis fejlesztenem kell a telepatikus képességeim.

Szerintem egy iso fájlt töltöttél le.

Ehhez le fogod tölteni a Daemon Tools nevű programot, feltelepítés után pedig a tálca jobb oldalán található villám ikonra kattintasz bal egérgombbal, és az egyik meghajtóra, majd kikeresed az iso fájlt, és utána automatikusan bejön a telepítés.

(remélem nem a torrent fájlt töltötted le, hanem azt betetted az utorrent kliensbe)

Ha esetleg kedved támadna több részletet megadni, akkor elmondom, hogy azokat a fájlokat hogy kell feltelepíteni.

2010. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
uTorrentbe belépsz, jobb klikk a nevére, tartalmazó mappa menyitása,és onnan a file típúsától függ. Ha ISO, akkor Alcohol20%, vagy DaemonTools, ha sima exe, akkor meg csak futtatod^^
2010. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

na készítettem egy képernyőfényképet: [link]


ugyanígy van a fifa is hogy ez után nem megy, letöltöttem a daemon toolst és nincs villám a tálca jobb oldalán:(

2010. jún. 21. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:

na figy!

mivel a fifa razoros, igy ahoz daemon toolsra van szükséged.

letöltöd a bázisoldalról. telepíted. reboot. automatikusa fut, beteszel egy meghajtót, és mountolod. de lehet hogy be van tömörítve. ahoz winRAR-ra van szükséged, de ajánlom a 7-Zipet. leszeded, telepíted, és már csomagolhatod is ki. mount daemonnal telepíted. crack, és már fut is.

Látom a sa az 3** gb-s ugy h szerintem az is így megy, vagy RIP.-es. 1.: ugyanez. 2.: kicsomagolod, és exe 2* klikk, és már megy is. na csá

2010. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!