Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak én vagyok ennyire béna,...

Csak én vagyok ennyire béna, hogy nem találok, vagy tényleg nem lehet egyszeri kifizetéssel megvenni az adobe premier pro cc-t? Eléggé bosszantó, hogy havi rendszerességgel kell perkálni érte, amikor csak 1-1 alkalommal kell, legalábbis egyelőre.

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy haviban időszakosan fizetve olcsóbb? Ha egy-két alkalomra kell akkor miért éri meg teljes áron kifizetni az éves díjat (feltételezve, hogy már nem létezik teljes árú korlátlan verzió)?

Így most hogy kifizetnél 1 havidíjat amikor épp használod, és ha nem használod 3 hónapig akkor azt a 3 hónapot ki sem fizeted, kapásból spórolsz 120 eurót.

2018. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van éves fizetésre lehetőség:

[link]

íme:

[link]

de egyszeri kifizetéssel nem lehet megvenni - előfizetéses konstrukciójú


illetve vannak ingyenes alternatívák:

[link]

2018. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az adobe CC az előfizetéses, nem lehet egyszer megvenni és kész, de van lehetőség éves fizetésre.

De ebben az a jó egyúttal, hogy ha csak ritkán használod lemondhatos az előfizetést, majd ha megint kell, akkor megint kifizeted egy hónapra. Én is csak fél évente 1-szer ha használom és akkor csak arra a hónapra szoktam előfizetni.

2018. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nos, mivel a későbbiekben hosszútávra terveznék, addig meg csak gyakorolnám a szoftvert, ezért vettem volna meg az egészet, hogy bármikor tudjak vele gyakorolni, amikor időm engedi, de ez a megkötés, hogy havi szinten kell foglalkoznom a fizetéssel, eléggé bosszantó számomra. De hát már lassan mindent így alakítanak ki... Mivel nekik jobban megéri, ha pl 10 éven keresztül fizetsz nekik, mintha egyszer megvásárolnád, és életed végéig használnád... Már csak ezért is bosszantó a dolog. Mellesleg csak a színkorrekció miatt váltottam volna cc-re, de ha már itt tartunk, van permier pro cs6-ra luma color? A cs6-ot meglehet egyszerivel vásárolni? :D
2018. aug. 28. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
A büdös életben nem tudnád egyszerre kifizetni.
2018. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!