Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 - Nincs hang!?

Windows 10 - Nincs hang!?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:

Már 2 hónapja hogy felújítottam a gépemet és feltelepítettem a windows10-et.(64bit)

Minden tökéletesen működött, reggel még használtam a gépet, majd amikor este visszakapcsoltam, egyszerűen nem volt hang.


"Nincs csatlakoztatott hangszoró vagy fülhallgató" jelzi ki a kis ikon a jobb alsó sarokban.

Pedig DE! Ba..meg Windows! Van csatlakoztatva hangszóró, a kábel működik, az alaplappal is tuti hogy minden okés! (Asus ROG Strix B-360G)


Lehet hogy frissített és valamit letörölt? Néztem az eszközkezelőben is de ott csak "AMD HD Audio Device" van, pedig ez inteles lap, "SupremeFX S1220A CODEC" típusú hangkártyával.


Tudna valaki segíteni hogy ilyenkor mit lehet tenni?



2018. aug. 25. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A videókártyád amd hd audio device kimenete, ami egyben a hdmi kimenet is, ugyanis hdmi-n átmegy a hang is. Ha más hangeszközt nem látsz akkor az alaplap gyártó honlapjáról töltsd le az audio drivert
2018. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Letölteném, de ez fogad:

"A webhely nem érhető el

A(z) dlcdnets.asus.com szerver IP-címe nem található.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN"

2018. aug. 26. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!