Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek jól (=jól szerkesztet...

Ismertek jól (=jól szerkesztett formában, minden adat menthető legyen) exportálható online naptárat/naplót?

Figyelt kérdés

Jelenleg offline vezetek a hét napjait két oldalba tömörítő (határidő)naplót, amit szeretnék online-ra váltani, hogy bárhol, bármikor tudjam szerkeszteni (ahol van net).

Az egyes eseményekhez, élményekhez szoktam megjegyzéseket is írni, általában röviden, ha hosszabban teszem, akkor azt máshová írom.

Szóval egy jól strukturált programra/appra lenne szükségem, ami heti nézetes is, színkódokkal ellátható, bekezdéseket is lehet készíteni, és mivel annyira azért nem bízom az online világ örökkévalóságában, szeretném exportálni/elmenteni az írásaimat, bejegyzéseimet (amiket esetleg ki is nyomtatnék, ha szépen szerkesztett formában mentődne el).

Nezegettem elég sokféle appot, de én nem tálaltam egyelőre megfelelőt, örülnék, ha lenne valakinek ötlete.

Amúgy pl a Google naptárral az a gondom, hogy az egyes eseményekhez írt jegyzetek nem csak nem látszanak semmilyen nézetben (csak akkor, ha külön rákattintasz), hanem nem is exportálhatók.



2018. aug. 26. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Google calendar exportálható iCal és CSV formátumba is.
2018. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!