Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak a programnak a neve,...

Mi annak a programnak a neve, ahol beírom az operációs rendszerem termékkulcsát, és le tudom tölteni az iso file-ját?

Figyelt kérdés
Van egy Windows VISTA BUSINESS termékkulcsom. Szeretném kipróbálni, viszont nem szeretnék semmilyen vírusos vagy illegális operációs rendszert letölteni.

#fájl #32bit #Windows Vista #ISO #windows vista business
2018. aug. 26. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a microsoft software download oldalon keresgélnék. Valahol van egy archívumjuk is. Ott fent kell legyen az iso.
2018. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már nincs támogatva:

"A Windows Vista támogatása 2017. április 11-én véget ért, pont akkor, amikor kiadták a Windows 10 Alkotói Frissítését. Innentől kezdve már biztonsági frissítéseket sem kap."

[link]


"A terméktámogatás „Mainstream Support” fázisa 2012. április 10-én ér véget, a kiterjesztett terméktámogatás 2017. április 11-éig tart. "

[link]


Hivatalosan, publikusan sosem volt letölthető mint például a Windows 7:

[link]

vagy a 8.1:

[link]

vagy a 10:

[link]

esetleg MSDN vagy Technet előfizetőknek:

[link]

2018. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak windows 7, 8.1 és 10-et lehet letölteni :/ .
2018. aug. 26. 19:41
 4/4 A kérdező kommentje:
2. kommentnek: Rendben, köszönöm :)
2018. aug. 26. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!