Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 telepítő sehogy sem...

Win 10 telepítő sehogy sem akar elindulni, help?

Figyelt kérdés

Ilyennel még nem találkoztam. Lenovo laptopot szeretnék újratelepíteni, de sehogy sem sikerül. Amint kiválasztom, hogy melyik partícióra szeretném hibaüzenetet kapok: "A Windows észlelte,hogy az EFI-rendszerpertíció formátuma NTFS.Formázza EFI-rendszerpartíciót FAT32 rendszerűre,és indítsa újra a telepítést."

Ez most mi a franc? Miért kéri, hogy csináljak FAT32-t? És hogyan tudnám megcsinálni, ha már formáztam a merevlemezt?



2018. aug. 26. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Formázod megint, csak most FAT-ra. Azt nem értem, hogy miért erre az idejét múlt fájlrendszerre hajlandó csak telepíteni.
2018. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Töröld az összes partíciót, így intézi majd magának. Valószínű GPT és NTFS lesz a vége. Utólag ha akarod, zsugorítod a rendszerpartíciót és létrehozol egy nagyot.
2018. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!