Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valakinek működő módszere...

Van valakinek működő módszere arra, hogyan lehet eltávolítani a KMPlayerben a jobb oldali reklámokat?

Figyelt kérdés

Kismillió leírást kipróbáltam neten, kismillió YouTube videót megnéztem, de egyik sem működik, továbbra is ott vannak azok a k**va reklámok, amiktől már megőrülök.


(A használj XY másik lejátszót helyette az nem működik, köszi, ez vált be, ehhez ragaszkodnék.)



2018. aug. 27. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd meg a fizetős változatát:

[link]

2018. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg a fizetős változat .apk fájlját nagyjából mindenhonnan le lehet tölteni Android alá, ha valaki annyira szarrágó, hogy nem képes kicsengetni azt az ezer forintot, amiért egyébként örök licenszt kap.
2018. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezt Win10 PC-re is meg tudom vásárolni?
2018. aug. 27. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Windowsra csak béta verzió van, de abban nincs reklám.

[link] (jobb felső sarok: KMPlayer download)

2018. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a linkről a beta verziót. Film elindítása után rögtön kiírja a program, hogy ez egy kalóz verzió, töltsem le az eredetit. Leokézom, majd be is zár a lejátszó.
2018. aug. 27. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Hö? Milyen kalóz verzió? Ingyenes a program.

Tudnál róla készíteni egy képernyőképet?

2018. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Letöröltem, újraraktam (ugyanazt), és most működik... Hmm... Érdekes... Lényeg, hogy jó, reklámmentes. :)


Köszi a segítséget!

2018. aug. 27. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!