Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop Smudge tool nem...

Photoshop Smudge tool nem működik rendesen. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Aktívan VT-zem már egy ideje, és ehhez Photoshopra van szükségem. Eddig ugye a Smudge tool, azaz maszatolás szépen egymásra keverve a rétegeket, tudtam vonalat, ívet vezetni. Jelenleg nem tudok, ugyanis nem maszatol, hanem taszítja teret maga körül. Már mindent próbáltam átállítani, jelenleg nem taszít annyira, de nehéz kezelni, ívet, vonalat nem lehet vele finoman illeszteni. Eddig gyári beállításokkal használtam, de a visszaállítás nem oldotta meg a helyzetet... Tegnap befejeztem a munkám, akkor még jó volt. Semmit nem állítottam, és mára teljesen rossz lett. Valaki nem tudja, hogy kéne vissza csinálnom? Enélkül sajnos nem tudok megfelelően dolgozni. Köszönöm előre is a válaszokat. :)

2018. aug. 28. 00:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Aki nem tudná esetleg, Virtual Tuningról lenne szó, vannak külföldi versenyek fórumokon, és én aktívan csinálok minden nap hobbiból, és töltöm fel őket folyamatosan. Itt például az egyik: [link]
2018. aug. 28. 00:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Vedd le a méretet egészen kicsire, az erősségét pedig ne vidd 50% felé.


Egyébként egy kis kritika a képhez:

-Kilincs vissza! Tuning autó ide-oda, nincs értelme, ha nem tudsz bele ülni.

-A lámpa fényét tedd egy kicsit lentebb. Magához a belső lámpatesthez képest, gyakorlatilag majdnem a motorháztetőre raktad fel a foltot. Nem sokkal, de egy picivel vidd lentebb!

-Rendszámtáblát autótól és elhelyezéstől függően szoktunk nézni. Itt nagyon rombolja az összképet!

-Hátsó kerékdőlés! Olyan, mintha mindjárt spárgázni akarna az autó. Ez a hagyományos bedöntött keréktől messze van! Nagyon rossz a szög!

-Első kerék+kasztni! Szintén csak benyomtál oda egy kereket. A lökhárító illesztésénél nagyon durván szembetűnő, hogy elmostad!

-Embléma! Annak a helyét aprólékosabban csináld meg a hűtőrácsnál!

-Oldal kipufogó! Tüntesd el inkább! Ahogy esik úgy puffan alapon, szögletesen kivágtad és odamozgattad! Ahelyett, hogy a kasztniból vágtál volna ki, csináltál volna egy realisztikus helyhiányt, majd csak a csövet raktad volna oda...Pedig azt úgy kéne.

-Képkorrekció! Ha jól sejtem a leültetést nem tiszta kasztnimozgatással végezted. Alulról végigjelölve a kasztnit, két oldalt kimentél a kép széléig, és a teljes felső 3/4-ét a képnek elmozgattad. Javítsd ki a baloldali oszlopot! Ha valaki úgy csinálná meg a boltívnek az alját, az a kocsi már rég nem lenne épségben!

2018. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!