Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Túl késői interjú időpontot...

Túl késői interjú időpontot kértem?

Figyelt kérdés
Felhívtak egy nagy cégtől hogy interjú időpontot egyeztessünk. Ők két nap múlvára tudtak volna időpontot adni, de felvetettem a rá következő hét elmondtam hogy sajnos nem tudom másképp megoldani mert dolgozom és nem tudok könnyen elkéredzledni. Szerintetek rossz benyomász keltettem? Azt gondolják majd hogy nem is olyan fontos nekem az interjú? Jeleztem telefonban hogy mindenképp el szeretnék menni személyes találkozóra és ha túl későnel tartják a másfél hét mulvát akkor szóljanak és meg próbálom megoldani.

2018. aug. 28. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Rá következő hét pénteket vetettem fel.* bocsánat elírtam.
2018. aug. 28. 18:00
 2/7 DjImipapa ***** válasza:
Ha annyit se tudsz megtenni, hogy jó helyre teszed fel a kérdésedet, akkor mit mondjunk???:)
2018. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb hely én pl mondtam 3 hét múlva tudok menni személyes interjúra nem gondoltak semmit fel is vettek ettől függetlenül. Az hogy hogyan beszélsz a HR-es kisasszonnyal sokkal jobban számít :D
2018. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Nem a legjobb hely erre a kérdésre (valamiért kimaradt ez elejéről) előző voltam
2018. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Telefonról tettem fel a kérdést. Sajnos valamit elnéztem.
2018. aug. 29. 07:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne te vágd el a lehetőségedet.

Ha fel sem hívod őket, tutti nem hívnak be.

Ha legalább jelzed, most mennél interjúzni, akkor majd ők döntenek, hogy behivnak-e.


Saját magad ne gátold.

2018. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

emiatt ne aggódj, egy ekkora cég életében nem fog számítani az a pár nap.


Programozókból akkora hiány van, hogy ennyit simán fognak rád várni, sőt, ha azt mondod, hogy 2 hónap felmondási időd van a régi helyeden, és úgy döntenek, hogy fel akarnak venni téged, még azt is simán megvárják.

2018. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!