Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A jelszókezelő appok mennyire...

A jelszókezelő appok mennyire biztonságosak?

Figyelt kérdés
Elég sok jelszavam van, gondoltam el kellene kezdenem használni valamilyen jelszótároló alkalmazást, hogy kevesebbet kelljen fejben tartsak. Na most ezek mennyire megbízhatóak? Mert én pl. banki adatokat nem szívesen adnék meg egy full ismeretlen, 2 perce letöltött appnak.
2018. szept. 1. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én a KeePass nevű programot használom évek óta. Teljesen megbízható, lokális az adatbázis amit védhetsz windows felhasználóval, kulcsfáljlal,jelszóval, vagy ezek kombinációjával akár mindhárom lehetőséget egyszerre használva. Tud magyarul is, tudod benne csoportosítani a jelszavaidat, url-t tudsz hozzá megadni, jelszóérvényessegi időt is tud kezelni, generál is neked jelszót ha kell, vannak hozzá kiegészítők, automatikusan visszazárja az adatbázist ha nem nyúlsz hozzá pár percig, ha másolsz is onnan egy jelszót, akkor nem sokkal később ürití a vágólapot, stb. Mindent tud amire egy ilyen programnál szükség lehet
2018. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!