Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy rendesen a...

Miért nem megy rendesen a letöltés?

Figyelt kérdés
A uTorrent legújabb verzióját használom, néhány napja telepítettem, és azóta kb. 10 filmet letöltöttem. Minden rendben ment, a sebességem általában 480k szokott lenni, de most az utóbbi 3 film esetében ez lecsökkent 0,2-0,4-re, pedig korlátlan a netem, nem is csökkent más téren a sebesség(ellenőriztem speedtest.net-en), és mindig legalább 50-60 seederre kapcsolódik fel. Nem értem, hogy mi lehet a probléma! Ja igen, és amúgy piratebay-ről töltök! A párom azt mondta, hogy onnan néha nagyon lassan jönnek a cuccok még akkor is, ha sok a seeder. Lehet ez a probléma? Mert eddig is onnan töltöttem, de mindig gyorsan jött minden. :(
2010. jún. 22. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nem minden torrent egyforma. Próbáld másik torrenttel lehet hogy az a baj. De ha úgy sem jó akkor tudok egy internetgyorsító programot: cFosSpeed


http://www.youtube.com/watch?v=-rYkVp_ZOPI

2010. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
valószínű a párodnak van igaza, ilyen internet gyorsító szarok meg mind kamu, gondold már el hogy tudnád meggyorsítani a szolgáltatód által nyújtott sebességet? max betörsz hozzájuk azt átkapcsolod magadnak
2010. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy apró probléma lépett fel a minap az országban, érdekes hogy te még nem hallottad.


[link]


[link]


Hát ez a probléma, hozzáteszem, hogy az én véleményem szerint, biztosan kihat más torretn letöltő oldalra, amelyek hivatkoztak egy másik helyre...


"valószínűleg a legsötétebb, amit a hazai torrentes társadalom átélt eddig Magyarországon. És még nincs vége. Szerdán több tracker áldozatul esett a lefoglalásnak, csütörtökön pedig majdnem ugyanennyi tracker döntött úgy, hogy “felső” nyomásra hosszabb-rövidebb időre, de bezár."

2010. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem hallottam róla! Ezért töltök n-core helyett piratebay-ről :S
2010. jún. 22. 10:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és amikor láttam, hogy az egyik nem, megy próbálkoztam másikkal, ahogy az első ajánlotta...most ezért van folyamatban egyszerre 3 letöltés, és mind lassú :S
2010. jún. 22. 10:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ezért lassú, nem tudni mennyi idő múlva állnak helyre az oldalak. Olvastam, hogy a pirateDay torrent oldal már üzemel újra csak más névvel elérhető, de nem tudom a nevét.

Nem tudja valaki. Amúgy itt vannak a dolgok, melyik oldallal jelenleg mi van, ha igazak az állítások, azt sem lehet tudni...


[link]

2010. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A piratebay nem is magyar oldal, csak le van fordítva magyarra is...ezt a razziát viszont a magyar hatóságok csinálták, és csakis az itthoni szervereket kobozták el! Egyszóval a pirateBay működik...esetleg a PirateDay valami másik magyar torrent oldal volt? Erről nem hallottam.
2010. jún. 22. 11:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az előzőért, most látom, hogy PrateDay az egy magyar oldal...én sose hallottam róla, én most a PirateBay-ről beszélek. Annak elvileg nem kéne lassúnak lennie.
2010. jún. 22. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy annak is voltak olyan forrásai amit épp lekapcsoltak, vagy épp szüneteltetnek, én csak ezt tudom elképzelni. Igen, a két oldal különböző, nem elírtam:)

Ami most még jó lehet és freereg van az az "nTrace"


[link]


Dettó mint az nCore, csak ezen is kevés a seed.


Üdv!

2010. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
beszéljetek már ekkora marhaságot,uram atyám eldobom a hajam xD szerver lefoglalásnak köze sincs a neted sebességéhez,linkelitek mindenhová azt a szart de hogy el is olvassátok azt már nem, pedig ott le van irva mi történt
2010. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!