Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-re milyen virusirtó...

Windows 10-re milyen virusirtót ajánlotok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi extra igényed, akkor a Defender mára kinőtte magát egy használható eszközzé. Használd azt, na persze nem mintha le tudnád amúgy tiltani. Más vírusirtót ha észlel, akkor kapcsol csak le.
2018. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Avast. Ha nagyon elvetemült oldalakon jársz, akkor pedig mellé nem árt egy Malwarebytes olykor.
2018. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#3 kötekedni itt nem szokás. Nem hasraütésszerűen mondtam amit mondtam. Mindegy is, a hozzászólásod jelentve lett. Legközelebb meg picit emberibb módon társalogj mással, főleg egy ismeretlennel.
2018. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:
49%

A Defender megítélése jelentősen javult.Ahogy az első válaszban elhangzott:

"Ha nincs semmi extra igényed, akkor a Defender mára kinőtte magát egy használható eszközzé."

Extra igény esetében meg kell fontolni, hogy megmaradsz az ingyenes megoldásoknál vagy ( még extrább igények ) fizetőset választasz.

A vírusvédelmet érdemes lehet kiegészíteni a Malwarebytes ingyenes ( vagy fizetős ) megoldásával.Ez utóbbihoz hasonló a Zemana terméke is.

2018. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pici kiegészítés a fentiekhez.

A Win 10 defendert ki lehet kapcsolni egy registry file-al. (nekem is ki van)

Ha tudod hogy mire lehet rá kattolni és nem járkálsz olyan oldlakra+van add blockered akkor szerintem felesleges. Engem rohadtul idegesített hogy minden sz@rt le tiltott amit telepítettem. Hagy én döntsem már el hogy mit akarok telepíteni és mit nem :D Jó pár éve nincs vírud irtóm eddig 1x sem kaptam be vírust. DE tapasztalatlanabb felhasználóknak tökéletes a defender ha win10-ről van szó. Ha win 7 ajánlom az avast+comodo tűzfal kombót. Az meg fog mindent. Ha meg fel akarnak törni hidd el hogy fel fognak.

2018. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!