Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem frissül a Mi Fit...

Miért nem frissül a Mi Fit alkalmazás?

Figyelt kérdés

Van vagy 1GB szabad hely, android 6


akkor sem ha leszedem az APK-t és telepíteni akarom, akkor van frissebb alkalmazás miatt nem telepíti, holott, nem frissebb a program verziószám szerint.


A múltkor is csak offline tudtam felrakni a frissebbet, mert csodálkoztam régen nem frissült az app, közben meg igen, csak a play áruház nem szólt.


De most már offline sem tudom telepíteni frissíteni.


Mi a megoldás?



2018. szept. 7. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

3.4.6 -os verzió jelenleg a legfrissebb.

Ha kűlső forrásból szedtél le egy apk -ot, ami nem "com.xiaomi.hm.health" csomag azonosítót visel, akkor nem a hivatalos Mi Fit alkalmazás van telepítve a telódon és a hivatalos Mi Fit -re így nem is fogod tudni frissíteni.


Töröld az alkalmazást (a Mi account -ban megmaradnak az adatait) és telepítsd a Play áruházból. Így biztosan a hivatalos és legfrissebb Mi Fit lesz telepítve és később frissülni is fog.

2018. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Király vagy! Köszi!
2018. szept. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!