Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Huawei Y5 2018-nál miért csak...

Rdani1223 kérdése:

Huawei Y5 2018-nál miért csak 480p-ben nézhető néhány youtube videó?

Figyelt kérdés
Vettem egy Huawei Y5 2018-as telefont és néhány youtube videó csak 480p-ben nézhető! Miért lehet ez? Azt hittem hogy a képaránya miatt van ez,de nem hiszem mert vannak videók amiket enged 720p60fps-be! Nem értem! Valamit be kell állítani, vagy ezen a telefonon nem nagyon törődtek az alkalmazással?
2018. szept. 8. 10:50
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
Köze nincs a telefonnak hozzá, ha 480-ba van feltéve akkor 480-ba nézhető....szerintem.
2018. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te jó pár dologgal nem vagy tisztába :D Elsőnek is a Youtube videók minősége attól függ hogy a feltöltő hogyan rakja fel. És nincs olyan hogy "ezen a telefonon nem nagyon törődtek az alkalmazással" mert a Huawei márka is Androidot használ és azon belül a marketbe tudod letölteni a Youtube-t ( érdemes azt a verziót letölteni amelyiken a legtöbb értékelés/letöltés van mert az a legjobb ).


De egyébként letudod tesztelni könnyen...telefonon elindítod a videót és ha 480p adja be akkor gépen rákeresel ugyanarra és megnézed hogy ott milyen a minőség :D


De mivel új a telefonod így az is lehet hogy a Youtube alaphelyzetbe van állítva vagyis mikor elindítasz egy videót akkor a minősége Automatikus vagyis ugrál a minősége.

2018. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!