Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a legjobb aminek...

Melyik az a legjobb aminek segítségével fel tudom eleveníteni főiskolai excel tudásomat?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy magyar legyen, a lényeg, hogy minél több hasznos dolog megtalálható legyen, ha fizetős, egy pontig nem probléma. Olyan szinten kéne, amilyen szinten a pénzügyes SSC, illetve kontrollingos állásokhoz megszokás követleni. Nyilván a több jobb! Nem vagy teljesn nulla, csak már rég használtam az általanos mindennapi dolgokon túl.


Nagyon köszönöm!



2018. szept. 10. 12:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Melyik az a legjobb oldal....
2018. szept. 10. 12:10
 2/8 A kérdező kommentje:

ohh bocs, írni nyilvánvalóan nem tudok :( de attól még a kérdés áll

és addig is tanulok írni.. :)

2018. szept. 10. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy PDF-em amit még az Excel MOS vizsgámon kaptam felkészülési anyagnak. Le lehet tölteni valahol a Microsoft oldaláról is, de ha nem találod elküldöm privátban (ide nem linkelem be, mert még letiltják copyright claim miatt. :D). Az kb összefoglal mindent, amit az excelben lehet csinálni egy közepes haladó szinten. Excel 2016-hoz van.
2018. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kőváry Orsolya ***** válasza:

#3. Ha a Microsoft hivatalos oldalán hivatkozod be, azért miért járna letiltás?


[link]

2018. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as: Nagyon köszönöm! Írtam üzenetet!


4-es: Lehet, hogy csak ahonnan netezek nem elérhető, de nem tudok semmi említetthez hasonló pdf-et letölteni, vagy rosszal próbálkozom

2018. szept. 10. 12:56
 6/8 anonim válasza:
Ezen a linken sok Excel-példát találsz, innen könnyen fel lehet készülni, ingyen: [link]
2018. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi! nem tudom, hogy nálam van e probléma, de rákattintok hogy tovább majd ugyanazt az egy mondatot behozza egy külön oldalon.. hol van az anyag vagy a leírás?
2018. szept. 11. 22:09
 8/8 anonim válasza:
Az egy mondat után jobbra van egy narancssárga Tovább gomb, arra kell kattintani, a következő oldalon meg van egy piros Letöltés gomb, ezzel jön elő az Excel példa. Nem valami felhasználóbarát a sok kattintás, ez tény. Én Firefoxban nézem, úgy biztos működik, és regisztrációt sem kér.
2018. szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!