Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a feltört Steam karakterem?

Figyelt kérdés

Rengeteg pénzt belefektettem, és nem szeretném csak így elveszíteni.

Írtam a Steam Supportnak, de egyenlőre nem méltattak válasszal. Van valamilyen tippetek? Esetleg hogy mennyi idő alatt válaszol minimum/maximum? Köszönöm!



2018. szept. 10. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A support válaszán kívül nincs más lehetőséged.
2018. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írsz a Steam Supportnak.


Szükséged lesz a termékkulcsokra és a tranzakciók bizonyítására.


Ha visszaszerezted, akkor már rakhatod is rá a Steam Guardot! Belépésnél pedig figyelj a bejelentkezési weboldal pontos címére, sokszor elkerülhető ha alaposan átnézed (pl. steamcommunity.com helyett steamc0mmunity.com, vagy steamcomunity.com)

2018. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! És mennyi idő mire a Steam Support válaszol, ha email címen kértem segítséget?
2018. szept. 10. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen felhasználó, nem is az egyetlen akinek problémája van, simán beletelhet pár munkanapba.


Biztos, hogy több mint az oldal saját rendszerét használva:

[link]

2018. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!