Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Adobe Premiere CC Pro, vagy...

A Adobe Premiere CC Pro, vagy az Adobe Premiere Pro CS6 a jobb?

Figyelt kérdés

Úgy értem, melyik fejlettebb? Melyiken lehet pontosabban szerkeszteni?


Előre is köszi a válaszokat! :)



2018. szept. 12. 07:20
 1/2 tabaki ***** válasza:
A CC mindenesetre későbbi. Lehet, hogy te eddig nem hallottál az Adobe termékcsaládról, de engem erősen meglepne, ha sokadik verziók között a pontos/pontatlan összehasonlítás még összehasonlítási alap lenne. Nem, mintha egészen világos volna, mit értesz "pontosabb szerkesztés" alatt.
2018. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek nem pontosságban térnek el egymástól, hanem szolgáltatásokban. Mindegyikkel képkocka pontossággal lehet vágni, szerkeszteni.

Ugye a digitális fejlődés nem áll meg, így minden digitális eszközt , szoftvert fejlesztenek.

Ez alól nem kivétel az Adobe programok sem. ( mily meglepő ).


Úgy tudom, hogy az Adobe áttért a havi licensz kulcs eladásra , az ilyen progjamjait jelöli CC vel. Ez azt jelenti, hogy ha kifizeted a havi díjjat akkor jogosult leszel a frissítések letöltésére is a mellett, hogy használod a programot.

2018. szept. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!