Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyílik meg az msn-em?

Miért nem nyílik meg az msn-em?

Figyelt kérdés

ha 2x rákattintok az ikonra, akkor nem dob fel semmilyen bejelentkezés ablakot. Ellenben a feladatkezelőben látom futni az msnmsgr.exe -t, ami arra utal hogy mégis megnyitja. ha rámegyek még 6x akkor lesz 7 msnmsgr.exém. :S:S

Olvastam más fórumon hogy itt lehet azt csinálni, hogy az utolsó 1-2 programot letörlöm amit feltelepítettem hátha azok blokkolják az msn-t. Gondoltam ebben lehet valami, mivel az egyik a Spyware Terminator, a másik pedig az Advanced SystemCare volt, mindkettő kémprogramkereső. De most, túl a progik letöltésén és a WLM kétszeri újratelepítésén, még mindig nem tartok sehol.

Nincs valami ötletetek, mit kéne tennem, hogy működjön? :S Légyszilégyszi :((((

Ja, és lehet köze ahhoz hogy ezen 2 progi előtt tettem fel a Mozilla Firefox 3.6.3-at? Okozhatja ez?


2010. jún. 22. 14:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja, és még valami: nod32 4.0-val csináltam egy teljeskörű ellenőrzést, a megvizsgált 50ezer objektumból 1 se volt veszélyes.
2010. jún. 22. 14:50
 2/14 anonim válasza:
nod 32 az egy szar..
2010. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

akkor ajánlanál legalább valamit helyette, 39%? :-)

mert különben nincs sok értelme annak, hogy egyáltalán elolvastad a kérdést.

2010. jún. 22. 16:18
 4/14 anonim ***** válasza:

Van egy ötletem!

először távolíts el minden windows live-val kapcsolatos szmutyit a gépről. azután menj ide:

[link]

innen töltsd le. Ennek más a telepítője, sok gondot megold (pl. azt is hogy sokan nem tudják újratelepíteni, bár tudom hogy neked nem ez a gondod)

csomagold ki, indítsd el az "install.bat"-ot, a többit kiírja

a program a C:\program files\windows live\messenger mappában lesz.

remélem sikerülni fog (yn)

(ui: ha rajzolgatni is akarsz majd az msn ablakba, a windows live journal wiever kell még)

2010. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Persze hogy ajánlok mást Neked:)


Avast 5.

2010. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

szia!


eredetileg is afterfix-es msn-t használtam. Na mindegy, mivel a 2szeri újratelepítésnél már nem erről szólt a dolog, újrapróbálkozom vele. Majd írok, mi lett. Előre is köszi! ;)

2010. jún. 22. 16:43
 7/14 A kérdező kommentje:

:/ sajnos az afterfix-es változat sem működik. Ugyanúgy nem nyílik ablak, ugyanúgy ott van a feladatkezelőben. :S


az avastot mindjárt kipróbálom.

2010. jún. 22. 16:57
 8/14 A kérdező kommentje:
sajnos az avast nagyon lassitja a gepet. Eleg regi a szgepem.
2010. jún. 22. 18:34
 9/14 anonim ***** válasza:

hát bocsi, nem tudhattam.... :S akkor abban nem tudok segíteni

vírusirtónak én a Vipre-t használom, magyar, és sokkal többet talált mint a NOD. csak a bekapcsolás tart észrevehetőbben tovább. gépem: 900 Mhz, 256 Mb RAM, tehát igazán a tied is elbírhatja. (az alterfixes voltam)

2010. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom. most irnek egy mosolygo fejet de nem tudok mert kulfoldi a billentyuzet
2010. jún. 22. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!