Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem enged a windows 10...

Mért nem enged a windows 10 játszani?

Figyelt kérdés
Amióta windows 10-et használok,azóta vannak folyamatos hibák a játékokkal. Kiemelnék egyet,a gta san andreasnak éppen most nincs kedve az egeret használni, vagyis a menüben nem tudok kattintani sehova. ha megnyomom a windows gombot, és kilépek az asztalra, utánna már müködik egy darabig. mit müvel a windows,és mért baszogat állandóan baromságokkal, és mlyen alternatívák vannak helyette?(windows helyett). elegem van belőle, jóhogy nem megmondja hogy mit kell csinálnom. remélem a google oprendszere jobb lesz, mert elegem van ebből már nagyon.
2018. szept. 14. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

LOL

A GTASA teljesen jól megy Linux alatt, Wine-nal. Win10-re van Wine? :D

2018. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy konzolt, ha windows alatt problémáid vannak akkor linux alatt pláne lesznek. Btw az nem kimondottan a microsoft sara ha a rockstar 14 éves játéka nem működik normálisan, konzolon sokkal egyszerűbb lenne megoldani a visszafelé kompatibilitást de általában ott is szarnak rá. Ha kizárólag régi programokat akarsz futtatni egyáltalán minek használsz új oprendszert?
2018. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a gta-val semmi gondom nem volt win xp,7, és 8 alatt sem. Itt most lett,/van. Csak ha egy oprendszer nem jó smemire kábé, és csak a buta értesitéseit tolja, az elég unalmas, mindezt 10 gigás frissitésekkel teszi feledhetetlenné. Egyre inkább azt látom, hogy nem én irányítom a gépem. A munkám miatt kell az újabb windows kiadás, és a régi játékokat kedvelem. ritkán van, amikor valami új is tetszik, de laptopon amúgy sem mennének az új játékok. De egyébként is steames játék, ismerem a gépem, tudom mikor mit reagál. Ez windowzos hiba, nem játékbeli. Valamit még megnyit a háttérben, amit nem kéne. Van benne ez a játékopció, de ez is teljesen felesleges szemét benne. Jah és a windows az xboxot is reklámozza a saját gépemen jópár menüsorban. Ha ezt így folytatja, elveszíti a felhasználók nagy táborát. De ez csak az én véleményem.
2018. szept. 14. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeket a dolgokat, amiket leírtál, mind át lehet állítani...

Nekem tökéletesen működik a GTA San Andreas, win 10-en.

2018. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, nekem sajnos nem. De azért köszönöm a válaszokat, ment a zöld pipa:)
2018. szept. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!