Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
kukalukafugetmutat nevű felhasználó kérdése:

Mért nem enged a windows 10 játszani?

Amióta windows 10-et használok,azóta vannak folyamatos hibák a játékokkal. Kiemelnék egyet,a gta san andreasnak éppen most nincs kedve az egeret használni, vagyis a menüben nem tudok kattintani sehova. ha megnyomom a windows gombot, és kilépek az asztalra, utánna már müködik egy darabig. mit müvel a windows,és mért baszogat állandóan baromságokkal, és mlyen alternatívák vannak helyette?(windows helyett). elegem van belőle, jóhogy nem megmondja hogy mit kell csinálnom. remélem a google oprendszere jobb lesz, mert elegem van ebből már nagyon.

szept. 14. 15:11  Privát üzenet  

A válaszok
T0ba nevű felhasználó válasza:

LOL

A GTASA teljesen jól megy Linux alatt, Wine-nal. Win10-re van Wine? :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 14. 15:32 Privát üzenet
Vegyél egy konzolt, ha windows alatt problémáid vannak akkor linux alatt pláne lesznek. Btw az nem kimondottan a microsoft sara ha a rockstar 14 éves játéka nem működik normálisan, konzolon sokkal egyszerűbb lenne megoldani a visszafelé kompatibilitást de általában ott is szarnak rá. Ha kizárólag régi programokat akarsz futtatni egyáltalán minek használsz új oprendszert?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 14. 16:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. a gta-val semmi gondom nem volt win xp,7, és 8 alatt sem. Itt most lett,/van. Csak ha egy oprendszer nem jó smemire kábé, és csak a buta értesitéseit tolja, az elég unalmas, mindezt 10 gigás frissitésekkel teszi feledhetetlenné. Egyre inkább azt látom, hogy nem én irányítom a gépem. A munkám miatt kell az újabb windows kiadás, és a régi játékokat kedvelem. ritkán van, amikor valami új is tetszik, de laptopon amúgy sem mennének az új játékok. De egyébként is steames játék, ismerem a gépem, tudom mikor mit reagál. Ez windowzos hiba, nem játékbeli. Valamit még megnyit a háttérben, amit nem kéne. Van benne ez a játékopció, de ez is teljesen felesleges szemét benne. Jah és a windows az xboxot is reklámozza a saját gépemen jópár menüsorban. Ha ezt így folytatja, elveszíti a felhasználók nagy táborát. De ez csak az én véleményem.

# 3/5Időpont szept. 14. 17:15 Privát üzenet

Ezeket a dolgokat, amiket leírtál, mind át lehet állítani...

Nekem tökéletesen működik a GTA San Andreas, win 10-en.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 14. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát, nekem sajnos nem. De azért köszönöm a válaszokat, ment a zöld pipa:)

# 5/5Időpont szept. 14. 22:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Windows 10re megveszem a Forza Horizon 3 nevű játékot, akkor szükségem van XBOX LIVE-hoz hogy tudjak Multiplayer játékmódot játszani?
A Forza Horizon 3 Xbox one-os verzióját lehet aktiválni Windows 10-en ill. játszani vele?
Régi,1991. -es videojátékkal szeretnék játszani. (Alpha Mission II. ) Segítene nekem valaki, hogy hogyan tudnám Windows 10 alatt futtatni?
Xbox One konzolt át lehet játszani windows 7 operációs rendszerre?
Ha már megvettem steam-en a CS:GO windows-os változatát játszottam is vele eleget, akkor muszály újra megvennem ha Ubuntus gépen akarom játszani?
Hogyan tudok játszani "games for windows"-os játékkal?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!