Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a nagy változás mitől van?

Ez a nagy változás mitől van?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a San Andreas-t, régebben működött, nem indul el. Feltettem a sims2-t kiegészítővel, réggebben működött, most egy fél óra után lefagy a kéernyőillesztő. Szinte az összes 18 WoS akadozik, pedig a minimum gépigéní fölött van (a játék minimum grafikával még jobban akadozik mint közepessel). 1 gb a szemem előtt tűnt el a winchesterről (letöröltem egy 1 gb-os fájl,t hely eltűnt, már 1 hete).
2010. jún. 22. 17:49
 1/5 A kérdező kommentje:
A San Andreast már vagy 5× újratelepítettem
2010. jún. 22. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
víruskeresés, aztán ad-aware, aztán ccleaner, aztán szedj ki minden feleslegesen induló progit(start-up), aztán frissíts videokártya (esetleg más) drivert!Aztán csinálj legalább 4-5 gb szabad helyet a C:-n(feltéve hogy ezen van a windowsod), ennyi azért nem árt az egészséges működéshez!
2010. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mgjegyzés: A sims 2 már a legutóbbi windows újratelepítés előtt is ezt csinálta.
2010. jún. 22. 18:03
 4/5 BlacktigerXXX ***** válasza:
Egy driver és rögtön jó lesz
2010. jún. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A GTA San Andreast megjavítottam, és újabb driverről nem tudok a videókártyához. A laptop típusa: Acer TravelMate 2410
2010. jún. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!