Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal készül az...

Gyuripapa21 kérdése:

Milyen programmal készül az ilyen GIF kép?

Figyelt kérdés
https://p1. picsto. Re/8eUor. Gif

2018. szept. 27. 10:32
 1/7 tabaki ***** válasza:
2018. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az az igazság,hogy nem videóból,hanem álló képre szeretnék vízmozgást készíteni.

Azért köszönöm Tabakinak s segítséget.

2018. szept. 28. 00:42
 3/7 tabaki ***** válasza:

A hivatkozott kép nem megtrükközött fotó, hanem egy videófelvétel néhány kockájának GIFfé alakítása. Nem hiszem, hogy volna program, amelyik ezt állóképen produkálja. Egy letöltött zöld hátteres felvételt felhasználva csináltam egy próbát Blenderrel és Gimppel, de a munkafolyamat túl összetett ahhoz, hogy le tudjam írni. Hasonlót lehetne közvetlenül a Blenderben végzett folyadékszimulációval is -- így elvileg valami láthatatlanná tett modellel a képen látható tereptárgyakhoz lehetne igazítani a víz lefutását --, de az még bonyolultabb, már én is megfutamodtam a feladat elől...

[link]

2018. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik a kép amit csináltál, ilyesmit szeretnék én is,csak álló képből és vízmozgást szimulálni rá. volt ilyen programom régen,körbe jelöltem a víz felületet,megadtam a hullám hosszát és már csinálta is a program.Csak sajna elfelejtettem a nevét.
2018. szept. 28. 22:28
 5/7 A kérdező kommentje:
megoldva ! nature studio a program neve :D
2018. okt. 2. 20:22
 6/7 tabaki ***** válasza:

Köszi! A #4-es leírás után gondolom, ez lehet az:

[link]

A bemutatók alapján jópofa programnak néz ki.

2018. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tényleg jópofa és nagyon könnyű használni, ez volt nekem még az XP. idejében csak elfelejtettem a nevét.
2018. okt. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!