Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll meg a letőltésem...

Miért áll meg a letőltésem Torrentnál mikor egyszer elkezdi?

Figyelt kérdés
Utorrent letőltés, meg áll mikor elindul, nagy nehezen újra elindítom és akkor is meg áll.. "Csatlakozás perekhez" Azt írja. Kényszer indítom is akkor van h elindul, de van hogy nem.. többször is meg áll, elindul.. nem csak egy torrent fájlnál van ez. Valami megoldás? Nagyon idegesítő!!
2018. szept. 27. 13:08
 1/1 hoho55 válasza:

Szerintem először is azt kellene leírnod, hogy ez új keletű probléma vagy pedig most kezdtél el torrentezni és érdeklődsz a lehetőségekről. Személy szerint Én is azt használtam egy ideig, de bosszantott a belekerülő reklám és sikerült is váltanom a qBittorentre, bár igazából az nCore javaslatára. Ennél a kliensnél is vannak kilengések a működésben, de szerintem jobb mint az uTorrent.

Ha választ vársz a kérdésedre, akkor fejtsd ki bővebben a hiba körülményeit.

2018. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!