Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel és hogyan lehet eredeti...

Mivel és hogyan lehet eredeti DVD-t nézni számítógépen?

Figyelt kérdés

Vettem két DVD filmet és a DVD lejátszónk (ami elég ősi darab) nem bírja sokáig és befagy. Megakartam nézni gépen, de ha berakom a DVD-t akkor Audio TS és Video TS mappákat jeleníti meg. Próbáltam belehúzni a lejátszóba a különböző fájlokat, de lefagyott a program. Hiba a média fájl betöltése során, vagy valami ilyesmit írt.. Próbáltam VLC-vel és KM Media Playerrel. Hogyan lehet megoldani, hogy gépen is megtudjam nézni ezeket a filmeket?


Köszi a válaszokat előre is.


2010. jún. 23. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


HÁt, nem tudom, hogy próbáltad megnyitni, de akkor lehet, hogy rosszul! A vlc-vel, ha lenyitod, hogy file, ott van olyan, hogy DVD megnyitása, és ott konkrétan a "Video Ts"-t kell kijelölni, és nyomsz egy OK-ot, és megnyitja. KMPlayerrel pedig jobb egér, és megnyitás, és ott a DVD megnyitása (nem .iso) és akkor elvileg nyitnia kéne.

Ha nem, akkor próbáld tv DVD lejátszóval, és ha ottse megy, akkor a DVD szar. Ha ott megy, akkor lehet, a DVD olvasód régi, és lehet venned kell egy másikat. Amúgy kb 6000 Ft-és már nagyon jókat kapsz.



Remélem tudtam segíteni, ha nem, akkor bocsi

2010. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen, sikerült! :)
2010. jún. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!