Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi Skype 7. 0 lehetséges-e még?

Régi Skype 7. 0 lehetséges-e még?

Figyelt kérdés
Szeretném újratelepíteni a Windowsomat. Most Windows 10-et használok,de szeretnék visszatérni Windows 7-re mert lassú is a gépem,meg elegem van a Windows 10-ből,nem tudom megszokni,mert a Windows 10 az valami katasztrófa. ha most újratelepítem a Windowsomat,akkor vissza tudok térni a régi 7-es Skypera vagy a legújabb skype-ot tölti le? Az új Skype az valami borzalom. Azt hallottam,hogy meghosszabbította a skype 7-0-ás verziót. Lehetséges-e visszatérni?:) Köszönöm a válaszotokat!

2018. szept. 30. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedj le egy hetes Skype-telepítőt.

Mikor telepíted, a netet húzd ki és telepítés végén a beállításokban tiltsd le a frissítést.

Lehet szolgáltatásokba is beteszi hogy frissítse magát automatikusan, nem tudom.

2018. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Hol találok 7-es skype telepítőt? és magyart? Mert én nem találok :(
2018. szept. 30. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Rákerestem és ezt dobta ki:

[link]

2018. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen, tényleg meghosszabbították a 7.0 változat támogatását, eredetileg úgy volt hogy szeptembertől nem engedik felcsatlakozni a hálózatra csak a 8 és újabb változatot, ezután jött a hír hogy ettől elálltak.
2018. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen :) ez jó dolog :)
2018. szept. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!