Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok olyan fotoprogramo...

Ajánlanátok olyan fotoprogramot, amivel a háttér színét tudom változtatni?

Figyelt kérdés

Kicsit járatlan vagyok a témában... Elmondanám mit szeretnék pontosan...

Pl. ha lefotózok egy pólót, akkor a póló háttere fehér legyen, csak a póló maga legyen jó éles, élethű... Remélem lehet érteni.


2010. jún. 23. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
GIMP
2010. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg honnan tudnám letölteni???
2010. jún. 23. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a Google keresőjébe beírod akkor kiderül.
2010. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! próbálkoztam, csak első körben zsákutcába futottam, de már megvan! Gondoltam ESETLEG valaki segít.
2010. jún. 23. 13:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de ez annyira sokkkkk. Nem lelem az engem érdeklő háttérszínmódosítást...
2010. jún. 23. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb, ha az ecsetre emlékeztető eszközt használod, beállítod az ecset méretét, ami ezen a képen a 4. sorban az utolsó

[link]

beállítod a méretét valamilyen kisebb méretre, kiválasztod a színt, akkor körbe tudod festeni a kívánt színnel, esetleg kijelölheted előbb a hátteret, nehogy véletlenül a pólóba is belefess, ha meg háttérképet szeretnél inkább, akkor meg az ezt a linket ajánlom figyelmedbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__9..


Ha bővebb információ kell:

[link]

2010. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2010. jún. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!