Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt, hogy kell letelepíteni?

Ezt, hogy kell letelepíteni?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy kell letelepíteni és vírusos-e?



2018. okt. 1. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Oda van írva...
2018. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

<off>

De dejavu-érzésem van... ... mintha volt már ilyen kérdés a fórumon.

</off>


"Hogy kell letelepíteni"

1. Letöltöd:

[link] (meg fog jeleni egy Download gomb, arra kell kattintanod, az elnavigál egy Google Drive-os tárhelyre, ahonnan letöltheted )


2. Kicsomagolod - ehhez szükséged lesz valamilyen RAR-formátumot ismerő archiváló-programra - ilyen például az ingyenes és nyílt forrású 7Zip:

[link]

vagy a Peazip:

[link]

vagy a telepítési leírásban szereplő WinRAR


3. elindítod a telepítési leírásban is szereplő "Jump Force" alkalmazást.


"és vírusos-e?"

Ellenőrizd le a víruskeresőddel.

Vagy kicsomagolás után a futtatható állományokat (.exe, .dll kiterjesztésűek) töltsd fel a Virustotal nevű oldalra:

[link]

az átellenőrzi 60-nál több víruskereső motorral.

2018. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget végre valaki aki értelmesen tud írni, hogy a kérdező is értsen mindent!
2018. okt. 1. 17:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha a vuristotal egy vírust is talál akkor már nem érdemes letölteni?
2018. okt. 1. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:

<off>

Na így legyen ötösöm a lottón, tényleg összefutottam már ezzel a kérdezővel (dbzgames, zoo tycon 2 jellegű kérdések kapcsán - és ugyan ezeket - hogyan kell letölteni, kitömöríteni, vírusos-e - kérdezte)... ;)

</off>

1. Továbbra se privát üzenetben tedd fel a publikus kérdésedet. Köszi.

2. Jó esetben, ha nem egy nagyobb víruskereső - Avast, Avira, Avg, Eset NOD32, Bitdefender, Kaspersky, Microsoft Defender/Security Essentials - jelez, akkor feltehetően hamis riasztás.

2018. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként leellenőriztem mind a 28 .dll és .exe

[link]

kiterjesztésű állományt:

[link]

egyikben sem volt vírus.

2018. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
[link] Igen de itt 2 is ad be amit le lehet tölteni akkor melyiket?
2018. okt. 2. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Szerintem ezt már egy előző kérdésedben kifejtettem (ráadásul ott van értelemszerűen), de újfent elmondom: ha 32 bites Windowsod van, akkor a felsőt (32-bit x86), ha 64 bites, akkor az alsót (64-bit x64).

Hogy neked melyik rendszer van, az az alábbi leírások segítségével megállapíthatod:

[link]


De elfogtam két nem privát üzenetet, megint- az első:

"Az üzenet témája: Válaszom


Nos ez a vírustotal nevű kereső ezt mutatja akkor most ez vírusos? Kérlek szépen válaszolj. Előre is köszi ☺ [link]

Ennek semmi köze a topiknyitó kérdésben szereplő Naruto játékhoz. Ez feltehetőleg a Zoo Tycon 2 demójának telepítője. És mint utaltam rá: "Jó esetben, ha nem egy nagyobb víruskereső - Avast, Avira, Avg, Eset NOD32, Bitdefender, Kaspersky, Microsoft Defender/Security Essentials - jelez, akkor feltehetően hamis riasztás."

Ráadásul ez egy régi - 2018 márciusi - ellenőrzés.


A második:

"Az üzenet témája: Ja még valami

Az üzenet szövege: [link]


Ez akkor ingyenes?"

Igen, ez egy ingyenesen letölthető demo, próbaváltozat, nem teljes értékű játék (a teljes verziója fizetős, azt legálisan már csak használtan, valamilyen apróhirdetési/aukciós portálon - például az eBayen - tudnád megvenni).

A friss - ez ugyanaz, mint az előző privát üzenetben szereplő állomány - elemzése (vírusmentes): [link]

2018. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!