Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bevihetem a laptopom a szervíz...

Bevihetem a laptopom a szervízbe, hogy telepítsék rá a Simset kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés

Én nem tudok telepíteni, eddig a haverom csinálta, de nem feküdtem le vele és megharagudott és azóta már nem csinálja. Nincs meg a játék, crackelni vagy mit szokott a havarom, ha megkérem a szervízbe ahol vettem, hogy csinálják meg, megcsinálják? Nem tudok játszani már 3 hónapja.. :( Vagy valaki tudna segíteni? Mit tehetnék?

L/18



2018. okt. 1. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem. Privát "szivességből" valamelyik alkalmazott lehet megteszi, vagy maszek pénzért, vagy ott sem úszod meg az aktust! Üdv a Földön!
2018. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem telepítenek tört játékot. Ha megveszed legálisan akkor feltelepítik, de munkadíjat simán kérnek érte. Egyébként ha egy alkalmazottal beszélsz vagy ott esetleg felajánlja neked egyik eladó hogy megcsinálja némi díjazásért megfogja, de nem hivatalosan, számlát nem kapsz róla, és garanciát sem.

De szerintem beszélj valami fiú ismerősöddel aki megcsinálja neked, fizetsz érte vagy pénzben vagy természetben és megvan oldva a probléma.

2018. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én munkának fogom fel az ilyesmit, szervizesként feltenném :). A haverod meg nem a haverod.
2018. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sims hány?


Vedd meg g2a-n, telepítsd a steamet, kb. 1-2 óra alatt feltelepül a játék és kész ;)


Ha nincs rá pénzed, van ncoreom, leszedhetem neked :) és átdobom emailben.

2018. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"...fizetsz érte vagy pénzben vagy természetben és megvan oldva a probléma."


Ja, tényleg, milyen egyszerű, csak lefekszem vele, hogy én erre miért nem gondoltam... Fogadjunk pasi vagy, csak azok lehetnek ilyen undorítóak.

2018. okt. 2. 19:38
 6/7 Kozma György ***** válasza:
szia én tudok segiteni kuldtem üzenetet olvasd el
2018. okt. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem kell neki segítség, csak rinyálni jött ide...
2018. okt. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!