Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja? (Fortnite)

Mi baja? (Fortnite)

Figyelt kérdés
Most raktam rá a gépemre a Fortnite-ot de amint el akarom indítani elkezd beszaggatni a kép, kilaggol az egész és szépen leáll. Nem vagyok egy nagy informatikus,meg tudnátok mondani mi a baja? Esetleg túl gyenge a gépem? Válaszokat előre is köszönöm.

2018. okt. 2. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom játék közben, tehát nem a meccs keresése előtti részeknél csinálja ezt. Vaktába mondhatnám, hogy gyenge a konfigod, de semmit nem tudok róla. Lehet akár illesztőprogram hiba is, mert mondjuk nem telepítetted fel hanem a Windows-ra bíztad. Leírhatnád mi van a gépedben, hogy megtudhassam mi a tényleges probléma.
2018. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Vezérlőpultban a Rendszer elemre kattintva láthatod a processzor típusát, illetve a RAM mennyiségét. Az Eszközkezelőben (amit akár a Start menü keresőjébe írva is előhozhatsz) legalul találsz olyat, hogy Videókártyák. Ezt a fülecskét nyisd le. Ha fel van telepítve rendesen, akkor itt kiírja a VGA típusát is.

Ha nem, futtatásba írd be, hogy dxdiag. Itt a Rendszer fülnél a proci és a RAM mennyisége le vab írva, a Képernyő fülnél pedig a VGA típusa.

2018. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt az egészet még a töltő képernyőnél csinálja,még egyszer se tudtam vele rendesen játszani.
2018. okt. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!