Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VLC miért nem játszik le...

A VLC miért nem játszik le semmit amit letöltök?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen kb 3 hete letöltöttem egy filmet és nem játszotta le csak a hang ment. Később letöltöttem még egyet hogy megnézzem nem e csak a letöltött filmekkel volt valami gáz, de nem. Amiket régebben letöltöttem és korábban is lejátszotta azokat továbbra is lejátsza. Mit lehet a gond?

2018. okt. 4. 19:02
1 2
 1/18 Alain Delon ***** válasza:
Nincs meg a megfelelő kodek. Én már nem is kínlódok a VLC-vel. Van sok más, ami rögtön lejátszik mindent. A QMPley2-vel vagyok nagyon megelégedve újabban. Semmi gond nincs vele és vannak extra funkciói, mint pl. Youtube downloader. Linuxon használom, de van Winre is.
2018. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A VLC-nek mindent kéne vinnie. A film adatainál mit ír a video-ra? De ilyenkor ki kell próbálni egy másik "univerzális" lejátszót, azzal megy-e. PotPlayer, KmPlayer...stb. PotPlayer pl [link] én régebbi verziót szeretem és nem frissítem.
2018. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Alain Delon ***** válasza:
Bocs: QMPlay2.
2018. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Nincs meg a megfelelő kodek. Én már nem is kínlódok a VLC-vel."


A VLC-hez nem kell kodek. Nekem mindent lejátszik anélkül is. Esetleg hibás, sérült a fájl, rossz SATA kábel,hibás RAM, rossz HDD is okozhatja...

2018. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, csak akkor a korábban letöltötteket miért játsza le?
2018. okt. 4. 20:39
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. :)
2018. okt. 4. 20:39
 7/18 anonim ***** válasza:

"Nincs meg a megfelelő kodek. Én már nem is kínlódok a VLC-vel."


Nekem Linuxon (debian9) mindig is tökéletes volt a vlc, no meg ubuntu alatt is :)

2018. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Alain Delon ***** válasza:
4, 7,: Én évek óta csak rápróbálok a VLC-re, és ugyanaz a hiba jön. Érdekes módon a már általam korábban említett QMPlay2 kisujjból lejátszik mindent, és amit a többi mondjuk csak akadozva, azt ez simán vagy sokkal jobban (gondolok itt pl. nagy felbontású videókra).
2018. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor...tök jó, használd.

Ettől függetlenül, a VLC-nek is kéne vinnie. Esetleg kipróbálhatod a VLC portable változatát, nekem az az alter.

2018. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

# 8

hát jó, én elhiszem neked habár nem hallottam még mástól ilyet, habár ha nem nálad van a hiba akkor biztosan van ezzel kapcsolatban fórum vagy VLC-bugreport :)

2018. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!