Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Epson DX 4400-as nyomtatóhoz...

Epson DX 4400-as nyomtatóhoz létezik ilyen program?

Figyelt kérdés

2 bajom van a nyomtatóval.

1. ha pl ki van fogyva a cián, akkor hiába van beállítva, hogy csak feketével nyomtasson, nem nyomtat, mert hiányzik egy szín.

2. scaneléskor csak kép formátumokat lehet beállítani. Pl szeretnék egy dokumentumot a gépre vinni, s még szerkeszteném, vagy valamit átírnék benne, az nem lehetséges.


Van ezekre valami progi, vagy ilyen a nyomtató, s ez van :(


Köszi


2010. jún. 23. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

én most törtem szét a teljes dx4400 nyomtatómat, kidobtam az alapzatát képező burkolatot, és csak a scanner részét hagytam meg, mert nagyon jó képeket csinál.


1. úgy van megcsinálva, ha egy patron kifogy, akkor ne használhasd a többit. Nekem a gyári eredeti patronokat nem ismerte fel, és tele lett vele a hócipőm, így a szétbontás mellett döntöttem, és vettem helyette színes lézert.


2. ne auto módban szkennelj, hanem advanced módban! ott mindent beállíthatsz. Az egyetlen értelmes része ennek az elcseszett nyomtatónak...

2010. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerinten a scaneléshez használ abby finereader-t én a 9-es verziót használom, nekem bevált. A progi segítségével tudsz doc, pdf, jpg.....és számos formátumba scanelni, bármilyen scanelővel! :)
2010. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!