Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem kompatibilis a...

Miért nem kompatibilis a játék a windows 7-tel?

Figyelt kérdés

A The Sims 2-t tettem fel vadiúj laptopomra, windows 7re (64bit-es, eredeti). kompatibilitási problémát ír. Ilyenkor a direct-X-et kéne frissíteni? Ha igen, honnan tudhatom, milyen verzió kell?

a notim asus k50idsx096d.


2010. jún. 23. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átállítani a kompatibilitási beállításokat. Jobb gomb az exére és tulajdonságok, majd komp. blabla és ott mondjuk xp service pack 2.
2010. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azt olvasom, hogy a 64 bit-es windowshoz való illesztőprogramok szükségesek. honnan szerezhetem be ezeket?

a gond az, hogy a laptopon még nincs net, így nem kérhetem le onnan, muszáj a másik gépen (amiről írok) rákeresni neten, és úgy átpakolni notira.

2010. jún. 23. 17:20
 3/5 A kérdező kommentje:

valóban megoldotta az általad írt service packos beállítás. tegnap a pack 3-at választottam, lefagyott, úgy nézett ki, hogy most is, mert nem azonnal töltötte be a játékot, várni kellett valamennyit.

Köszönöm!

2010. jún. 24. 16:16
 4/5 kris52 válasza:
nekem is hasonló problémám van csak nekem a Paraworldel próbáltam amit írtatok de semmi reakció.... lehet vele valamit kezdeni? win7 prof.-om van
2011. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a manhunt2 vel van bajom mert eliditom a játékot és nem jön be mi lehet a baja?
2013. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!