Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elegendő a az alap verzio?

Elegendő a az alap verzio?

Figyelt kérdés
Meg szeretnem venni a Panda nevezetű virus irtot, ennek van az essential advenced es complate verzioja melyiket erdenes megrendelni ? Elegendo az alap?

2018. okt. 6. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Egyiket se érdemes megrendelni. Ha hülye vagy, és mindenféle kétes eredetű programot telepítgetsz, akkor ez ugyanúgy nem fog megvédeni téged, mint egy teljesen ingyenes alternatíva vagy maga az ingyenes Panda Antivirus.

Viszont ma legjobban a Windows Defenderrel jársz, megbízható, és nem is annyira erőforrásigényes, mint bármilyen másik külön program.

2018. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha windows 10-et használsz akkor elég lenne a windows defender 😉

Van jó ingyenes megoldás is.(avira,avast,stb,kaspersky free ami 365 napra véd utána újra kell aktiválni)

Comodo virusirtót ingyen le tudod szedni legálisan nekem az egyik kedvencem lett.

Comodo free verziójában ami nincs az a weboldalak szűrése.

Vírusirtok összehasonlító tesztek:

[link]

2018. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Teljesen elég a Windows 10-be beépített Defender.

VB teszteken Panda és Defender is évek óta hozza a 100%-ot a fenyegetések ellen, mindegyiknek azonos nagyságrendű a téves riasztása is.


Az Essentials verzió csak vírusvédelmben, tűzfalatban cseréli le Defendert, a zsarolóprogramok elleni védelmet és szülői felügyelet funkciót továbbra is Defender biztosítja. A Complete extrái adatvédelem menedzselésere saját felület (a Windows beépített is teljesen jó), jelszókezelő (utóbbinak a SafeinCloud ingyenes alkalmazást használom).

2018. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy átlagos felhasználónak minden fizetős virusirtónál elegendő az alap verzió.

A nagyja többletszolgáltatás egy részét nem is használná az ember.

Ne hagyd magad lebeszélni, én is fizetős kaspersky vírusirtót használok, több gépen is, és nem bántam meg.

Eredeti win10 van a gépeken, a sokak által úgy istenített Defenderrel, ami még konkrétan semmitől sem védett meg.

Munkámból kifolyólag is találkozok egy rakás géppel amin Defender van és nyüzsög a vírus a gépeken.


Évente 6000Ft/1gép, szerintem nem összeg, és nyugodt lehet az ember.


Üdv.

2018. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elegendő. A fizetős változatok nem adnak több vírusvédelmet:

[link]

2018. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!