Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Windows kulcsot...

Hogyan lehet Windows kulcsot egy régi, nem használt (nem használható) számítógépről egy újra átvinni?

Figyelt kérdés
Adott egy már nem működő (merevlemezhibás) laptop, az azon tárolt adatok egyáltalán nem elérhetőek. Ezt eredeti, előretelepített Windows 7-tel vásároltam, ezt pár éve lehetett ingyenesen frissíteni Windows 10-re (ha jól emlékszem). Most egy új laptopot, operációs rendszer nélkül vettem, ehhez van-e valami megoldás, hogy a régi kulcsát (ami nem tudom, hogy elérhető-e valahogy egyáltalán) tudnám-e használni, és hogyan tudnám megszerezni, vagy bármi módon "átvinni"?

2018. okt. 6. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a gyarilag hasznalt OEM kulcsok nem atvihetoek, ha programmal meg is nezned mi van elmentve a gepen kulcsnak, akkor se mukodne vele az aktivalas mas gepen.
2018. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a választ.
2018. okt. 7. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:

+ ha előtelepített volt akkor alul kellene lennie az eredeti key -nek.

Win 10 frissítés után ez a key márt semmit nem ér, minden frissített rendszernek ugyan az a home / pro key van a gépben, és hardver alapján azonosítja azt mikor MS fiókkal belépnél.

2018. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zebulon66 válasza:
Van magyar Microsoft ügyfélszolgálat nagyon szolgalatkeszek csak fel kell hívni.
2018. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!