Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnyitni a...

3xanya kérdése:

Miért nem tudom megnyitni a movavi videószerkesztő programot miután megvettem?

Figyelt kérdés
Letöltöttem kb 9-10 napja a movavi videószerkesztő program próba verzióját, ami teljesen jól működött. Egy hétig lehet használni. Aztán mikor letelt az egy hét, úgy gondoltam megveszem mert tetszett, mindent lehet rajta csinálni. Szóval miután megvettem interneten kereszül kérte a szükséges aktiváló kulcsot majd utána a regisztrációs kulcsot. Ezek megvoltak. Aztán ahogy beírtam a regisztrációs kulcsot utána ledobott a videószerkesztő program és azóta sem nyitja meg. Egyébként a próba verzió lejárata óta kidob a program, de úgy gondoltam hogy valószínűleg azèrt mert ugye lejárt az egy hét. De akkor még meg tudtam nyitni csak kidobott ha valamire rányomtam, de most meg sem nyitja.Na mindegy, szóval ha valaki tudna így látatlanban segíteni esetleg hasonló problémát kellett már megoldania az segítsen, légyszi. Köszi
2018. okt. 10. 11:35
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Uninstalláld, és telepítsd újra. Ha így sem, akkor marad a supportjuk, ott reklamáld meg...:)
2018. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az újra telepítést is próbáltam. Az oldalukon is írtam, de csak azt írták vissza, hogy angolul írjam meg a problémámat. Csak hogy én nem tudok angolul. Mindegy majd valami szövegfordítóval megpróbálom. Azért köszi
2018. okt. 10. 12:44
 3/3 DjImipapa ***** válasza:
Próbaképp egy torrentes verziót megnézhetsz, hogy az működik-e hibátlanul, illetve némi hibanaplóbejegyzés is segíthet.
2018. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!