Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fekete az egész képernyő. Mi...

Fekete az egész képernyő. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap elvittem kitisztíttatni a laptopom. Ma kaptam vissza. Ahogy bejelentkezek,nem tölt be semmi,csaj egy kis parancs azzal a szöveggel, hogy: C:\WINDOWS\system32

Lehet van még valami amit ír, de azt nem látom.

A kurzort látom, de semmi más nincs. Lehet megsértettek valamit a laptopba?



2018. okt. 12. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát alapos tisztítást végeztek az biztos.


Elsőre lemezhibára gyanakodnék.

Én visszavinném azzal kezdeném.

2018. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg van a gond. Májusban megkértem barátomat, hogy tegye újra. Ezt ő szerintem CD-vel tette, amin nem eredeti Win 10 volt ugye. És most kidobott egy olyan üzit, hogy lejár a licenc. Rámentem hogy gépház megnyitása, és azt írja hogy az osztály nincs regisztrálva. Szóval lejárt a windows. Szerintem ez a gond. Ilyenkor mi a teendő? Semmi nincs. Fekete az egész....
2018. okt. 12. 20:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapból eredeti Win 10 volt rajta. 2017 március 20-án vettem a Telekomnál ezt a Hp Pavilion 15-öt.
2018. okt. 12. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha eredeti Win10 volt a gépen újratelepítés után automatikusan aktiválódik a licenc.Bármivel is telepítette.

Azaz ilyen nem fordul elő.

Tehát vagy más a gond, vagy soha nem volt rajta eredeti win10.

2018. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor a telekomnál átb@$ztak? :D neee...🤣🤣 "Eredeti windows 10 pro" k##va anyjukat😉
2018. okt. 12. 21:09
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha így van, akkor mit tudok tenni?
2018. okt. 12. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a telekom hamis win10 példányokat árulna.

Még arra tudok gondolni hogy az ismerősöd aki a windowst telepítette nem tudta azt hogy eredeti win10 van/volt a gépen és telepítés után egyből nyomott is rá valami sumák aktivátort amit pl. egy frissítés után észrevett az windows és licenc problémákkal leáll.

Ha netán tudsz egy licenckulcsot, pl matrica a gépen, akkor meg kell próbálni azzal aktiválni, ha eljutsz egyáltalán odáig.(vagy ismét újratelepíteni).

Nehéz látatlanban...

2018. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon köszönöm hogy jófejek voltatok! 😀
2018. okt. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!