Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot amivel...

Tudtok olyan programot amivel kontrollerrel tudnám helyettesiteni az egeret?

Figyelt kérdés

Nem játékhoz kell,hanem az asztalon akarok kontrollerrel navigálni (Meg neten). Szimplán kényelmi okokból,ágyból szoktam gépen filmet nézni és igy nem kellene felkelnem (munka utáni fáradtság,nem magyarázom).

Szóval az lenne a cél,hogy tudjam az egeret mozgatni illetve valahogy valami virtuális billentyüzetet elő tudjak hozni,hogy tudjak irni is (szépen lassan :D)


32bites windows 10-et használok.


2018. okt. 13. 16:07
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Megoldás: vezeték nélküli egér+billentyűzet.....
2018. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Billentyuzetes Airmouse
2018. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi ,de egyikotok sem a kerdesre valaszolt...:D mindkettore kolteni kell ,de biztos vagyok benne ,hogy ugy is megoldhato ahogy en irtam ,csak programot nemtudok.


A vezeteknelkuli eger+billentyu egyaltalan nem kenyelmes agybol,betakarozva...


Mondhattatok volna azt is ,hogy telefonnal iranyitsam a gepet ,nem? Bizonyos ertelemben az is megoldas. (Az azert nemjo ,mert valosziuleg nagyon meritene a telefont es ha kenyelmesen fekszek akkor pont rovid a tolto,tehat vennem kellene hosszabitot...)

2018. okt. 13. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Sok sikert. ;)

2018. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2018. okt. 14. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!