Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alapértelmezett telepítési...

Alapértelmezett telepítési hely WIN10 64 bit?

Figyelt kérdés

A következő módon végrehajtottam a módosítást viszont pl beraktam az uj alaplap driver cd jét és a telepitett alkalmazások a C re kerültek de a beállított utvonalon keresi őket (D) és ugye nem találja..


továbbá telepítettem programokat egyénileg és ott továbbra is a C t ajánlja fel a telepitő...


"1. Nyissuk meg a regisztrációs adatbázis szerkesztőjét (Winjel + R -> regedit)


2. Navigáljunk el az alábbi helyre az adatbázisban:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion


3. Módosítsuk a ProgramFilesDir kulcs értékét a megfelelő értékre (helyre). Alapértelmezett értéke C:\Program Files hely, ilyen formátumban adjuk meg mi is neki a kívánt helyet. Ha 64bites rendszert használunk, akkor a létezik egy ProgramFilesDir (x86) kulcs is, ami a 32bites alkalmazások telepítési helyéért felelős. Ezt is módosíthatjuk kedvünk szerint


4. Mentsük el (OK gomb megnyomása) a változtatást, és lépjünk ki a szerkesztőből.


Ezek után a Windows mindig ezt a könyvtárat ajánlja fel alapértelmezetten a telepíteni kívánt programoknak.


RESTART kell."


2018. okt. 14. 18:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!