Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Baj ha így játszok?

Baj ha így játszok?

Figyelt kérdés

A múlt héten kezdtem el játszani életem első szöveges kalandjátékával (egy free MUD), és nagyon tetszik, lenyűgöznek a fantáziadús leírások, olyan, mint egy regény... órákat tudok eltölteni csak azzal, hogy a városban mászkálok. Emellett ugye meg kell tanulni a parancsokat, a legtöbbhöz nincs leírás, csak a játékbeli súgó, tehát nem olyan egyszerű ez, mint egy grafikus hack'n'slash. Sajnos nincs túl sok időm sem, két-három naponta 1-2 óra.

És a minap rámírt egy több éve a játékkal játszó játékos, aki egyben ilyen admin-szerű emberke is, hogy "nem nagyon haladsz". Szerintetek miért írta ezt? Mert látszik rajtam, hogy annyira balfék vagyok, hogy inkább ne is játszak? Vagy mit akart ezzel mondani? Amúgy jófej ember, utána kérdeztem tőle egy-két dolgot a kezdőknek fenntartott csatornán, és válaszolt is. De vajon miért írta nekem ezt? Itt elvárás, hogy két nap alatt max level legyek? Kicsit rosszul esett, megmondom őszintén... :S


2018. okt. 15. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, ugy jatszol ahogy jol esik.

Csak annak akinek a kisujjaban van a jatek az nem kalandozik jobbra-balra, hanem fejlodesen torekszik.

2018. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!