Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A telefonnal felvett videót a...

A telefonnal felvett videót a számítógépen egy 3gp lejátszóval élvezhető minőségű, hogy tudom jelentős romlás nélkül átalakítani más médiafájlba? Próbáltam de nagyon szemcsés, pixeles lesz, leromlik.

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok jót ne remélj,esetleg próbáld meg a xilisoft video konverterrel


piratebay-en megtalálod

2008. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. nov. 5. 01:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Kép és hangkonvertálásnál is elmondtam már többször, ide is jó: 100%-osan veszteségmentes átalakítás nincs! Gyenge dolgokat pedig semmivel nem lehet felturbózni. Sem hangot, sem képet, sem videót. Javítani néha lehet rajta, de nagy változásra ne számítson senki.
2008. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem 100 %-os veszteségmentes átalakításra gondoltam. Csak szeretném a gp3 fájlt úgy áttenni más formátumba, hogy az a media playerrel lejátszható legyen jelentős romlás nélkül.Nekem a 15megás fájlból kevesebb mint egy megás fájlt csinál, az átalakító , reméltem , valaki tud erre megoldást,

A kérdésem erre vonatkozott.

Ha nem lehet akkor tudomásul veszem,

2008. dec. 2. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Formát Factory
2017. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Format* 9 éves kérdés :O
2017. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!