Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a Win 7-ben az Aero effekteket, hogy aero témákat tudjak megint használni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam ma egy egyéni skin programot (nem kellett volna). Miután láttam, hogy nem OK, nem műxik, gondoltam leszedem és visszaállítok mindent. Igen ám, csak hogy nem jött vissza a régi, sőt semmilyen Aero témát nem tudok visszaállítani. A tálca és Start menu tulajdonságaiban az Asztal megtekintése Aero beállítás szolgáltatással inaktív, nem lehet a pipát kivenni vagy betenni és a személyre szabásnál az ilyen jellegű témák szürkék, inkatív állapotban vannak. Ha rákeresek egy aero témára és úgy indítom el, akkor azt írja ki, hogy erre az asztalra nem lehet ilyent témát választani.

Hogy tunám aktiválni vagy mi állítódott el ennyire?


Köszönöm!!


2018. okt. 20. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Csinálj egy rendszervisszaállítást.

2. Ha nem működik, akkor paranccsorba írd be: sfc /scannow és ENTER.

2018. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!