Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Multiplayer szempontjából...

Multiplayer szempontjából melyik a legjobb játék ezek közül?

Figyelt kérdés

swa battlefront 2

COD WWII

BF1


2018. okt. 21. 13:57
 1/1 Yriv válasza:
Helló! Én játszottam mind a hárommal, de ebből csak kettőnek próbáltam ki a Multiplayerjét. Gondolom a "swa battlefront 2" Az a Star Wars Battlefront II akarna lenni, viszont lehet hogy nem tudsz arról hogy két féle SWBFII van. Gondolom te az újabbra gondoltál. Az új SWBFII Multiplayerje szerintem annyira nem rossz mint amennyire állítják. Viszont tényleg idegesítő tud lenni, amikor azok akik fizetnek a játékért mikrotranzakciók által (Pay to Win) sokkal nagyobb előnybe jutnak mint te. A Battlefield 1 multiplayerje szerintem egész jó és hangulatos lett, viszont hamar kilehet égni pár dolgon. Mellesleg ezt a játékot is az EA fejlesztette szóval itt is vannak mikrotranzakciók. A Call of Duty WWII-nek csak a Singeplayerjét játszottam ki, annak a multiplayerjéről nem tudok sokat mondani, ha úgy kellene értékelnem mint ahogy a Singeplayerben előadta magát akkor egy olyan "Jó" fokozatot kapna. Hangulatosak a pályák, Beletudod élni magad a II. VH-s környezetbe, de ezt nemtudom hogy ellehet-e mondani a Multiplayerjéről. Összegezve én Battlefield 1-el játszottam a legtöbbet, és azzal is szórakoztam a legtöbbet. Utána jönne a SWBFII ami szintén hangulatos de elég idegesítő tud lenni, és a COD WWII aminek a Multiját nem próbáltam ki, de nem számítanék többre mint a SWBFII, vagy a BF1-nek.
2018. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!