Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google fotókból le tudom...

A Google fotókból le tudom tölteni vissza a képeimet és videóimat?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem képeket és videókat Google fotókba, és vissza le szeretném őket tölteni. De nem eredeti minőségben lettek feltöltve, viszont én úgy szeretném vissza kapni őket. Ez megoldható? Valamint a lassított videókat egyáltalán nem akarja letölteni, ez miért van?

2018. okt. 22. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen azt tudod letölteni, ami és ahogy tárolva lett a rendszerben. Ha a korlátlan hely miatt a tömörített verzióra konvertálást választottad, az kizárólag abban a formában van a tárhelyen is, és úgy is tölthető le.

Vagy 500-asával kijelölöd és letöltöd a tartalmakat, vagy letöltöd a rendszer által ajánlott szinkronizáló programot (Google Sync jelenleg, azt hiszem), és az automatán szinkronizál egy általad választott mappába/val.

2018. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!