Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mely Adobe alkalmazások...

Mely Adobe alkalmazások ingyenesek androidos okostelefonra?

Figyelt kérdés
Mely Adobe alkalmazások ingyenesek androidos okostelefonra? Photoshop és Lightroom, oké, hogy ingyen tölthetem le, de utána ingyen is használhatom? Adobe Cloud működik?

2018. okt. 22. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

androidon nem tudom, hogy van, de Apple Alkalmazás boltban kiírja, hogy In app purchase, hogyha vannak fizetős komponensei az alkalmazásnak.


a legutóbb megjelent Adobe Rush pl. ingyen teljesen használható, szerkeszthetsz benne akármennyi videót, de kiexportálni csak hármat tudsz ingyen, aztán már elő kell fizetned rá. ezt egyébként a termék oldalon le is írják róla.


itt megtalálod az összes Adobe appot és ha egyesével végig kattintgatod az alkalmazásokat az oldalukon mindenhol írják, hogy mennyiért tudod használni, vagy hogy teljesen ingyenes:

[link]

2018. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Androidra nem támogatják a Flash Playert, helyette HTML5 van.
2018. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
2018. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy alkalmazásér fizetni kell, a leírásban le szokott lenni írva.
2018. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pl. a Lightroom CC-t leszedtem, és csak próbaverzió volt, mivel nem vettem még semmi csomagot az Adobe ID-m alatt, amivel bejelentkeztem a Creative Cloudba.
2018. nov. 4. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból úgy látom, abban vannak ingyenes és fizetős (prémium) funkciók.
2018. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!