Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom photoshopba scale-n...

Hogy tudom photoshopba scale-ni (felnagyítani) a képet méretpontosan úgy hogy ne rontson homályosítással rajta mikor entert nyomok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyitani nem lehet minosegromlas nelkul
2018. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

DPI határozza meg, Képpont (pixel) alapú "rasztergrafika" képet nem tudsz az eredeti méretnél nagyobbra nagyítani mert romlik a minősége.

Erre találták ki a vektor alapút "Vektorgrafika", az viszont nem tartalmaz szín átfedést.

Tehát milyen képről van szó?

2018. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

a kép pixeles de vektor alapon akarom felnagyítani


animációt készítek c4d-ben és szeretném ezt a skin-t

[link]

rárakni egy 1.8-as skin-re úgy, hogy a pixelek ne mosódjanak el hanem minden pixel méretarányosan (vektorosan) legyen nagyobb


rákerestem ebből a skin-ből 1.8 verzióra de azok nem tetszettek + photoshop terén is érdemes fejlődnöm

2018. okt. 27. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt fogd már fel, hogy olyan nincs, hogy raszteres a kép, de e vektorosan akarod nagyítani...
2018. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
no shit... kiderül a végén hogy a paint is jó valamire?!
2018. okt. 28. 01:45
 6/11 A kérdező kommentje:
mivelhogy paintbe meg sikerült véghez vinni a tervem de így duplamunkám van vele mivel a paint nem kezeli az átlátszóságot
2018. okt. 28. 01:53
 7/11 A kérdező kommentje:

attól hogy minecraft skint akarok szerkeszteni még nem kéne 12-nek nézni

+ ha ekkora ész vagy ezt már hamarabb is írhattad volna

És ha a egyszer azt írom hogy "gyakorolnom kell a photoshoppot" akkor gondolhatod hogy fingom sincs erről a 2 programról sem.

2018. okt. 28. 11:41
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és az hogy te itt DPI-ról raszterről vektor és pixelgrafról kezdesz itt dobálózni minden magyarázat nélkül amit másfél hónapja ha nem tanulok az egyetemen azt sem tudtam volna mit akarsz, arra enged következtetni hogy nem segíteni vagy itt csak méregetni az egód.
2018. okt. 28. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:

"És ha a egyszer azt írom hogy "gyakorolnom kell a photoshoppot"


Nem a PS-t kellene gyakorolnod, hanem azt hogy mi a különbség a két kép fajtája között, továbbá png, stb kép kiterjesztésnek mik a jellemzői.

Én se vagyok egy grafikus guru de azzal kezdtem -mi az a digitális kép

mik a fajtái, jellemzői.

Majd csak eztán kezdtem szita, plakát egyéb nyomdai grafikával foglalkozni -régebben, mert ma már nem érdekel.

2018. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tabaki ***** válasza:

Abszolúte nem világos előttem a probléma mibenléte. Cöc-cöc, nehogy már a világelső képmódosító program a Paint mankójára szoruljon... Interpoláció nélkül nagyítsd fel, oszt' megvan.

[link]

2018. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!