Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt az exe-t nem tudom kicsoma...

Ezt az exe-t nem tudom kicsomagolni parancssorból. Segítség?

Figyelt kérdés

Más hasonló simán megy, de azok nem passzolnak az alaplaphoz. Ezt nem tudom és fogalmam sincs miért. Sata drivert szeretnék integrálni amúgy dell-vostro1015.

>>> [link] <<<

Köszi...


2010. jún. 24. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be a linked. Itt fenn van minden ami kellhet:

[link]

2010. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Ismerem amit adtál, a gond csak az, hogy nincs fen sata driver, emiatt vadásztam az intelnél erre és azt nem tudom kibontani. A link amit adtam egy letöltési link, kb 30 sec múlva megnyílik, ha tudnál segíteni és neked menne a kicsomagolás, azt megköszönném még...:)

Amúgy ezt tartalmazza>>> iata96enu.exe <<< ezt találtam mint sata drivert az alaplapomhoz az intelnél, remélem jó...!

2010. jún. 25. 07:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg jó a link, csak várnom kellett úgy 2 percet míg bejött. Miért parancssorból akarod indítani? Szerintem ez csak Windows alatt fut.
2010. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kb így működne a dolog [link] , csak dell-re vonatkoztatva. Nos ez az iata...exe nem csomagolódik ki, de csak a dell.é...:((

Köszi!

2010. jún. 26. 07:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsomagoltam, és felraktam ide rar-ban: [link]
2010. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves tőled...:))

Ha még elmondanád, hogy csináltad, vajon én mit nem csináltam jól....azt megköszönném, tanulhatnék!

Én így>>> iata96enu.exe -a -pc:\SATA <<< ahogy a leírásban is van de mindig hibajelzést kaptam. Más exe-vel pedig simán ment ez a megoldás furcsa mód...

2010. jún. 27. 08:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak elindítottam és a Windows/Temp könyvtárból kimásoltam a fájlokat.
2010. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Vagyis telepítetted..., de én kitömöríteni szerettem volna, ahogy a linken írva van Acer-re vonatkoztatva. Azért köszönöm a fáradozásod.
2010. jún. 28. 07:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem telepítettem. Elindulása után kitömöríti magát a Temp-be. Amúgy hibaüzenettel leáll nálam, mert nem jó a gépemhez.
2010. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer! Dell-ed van amúgy, melyik típus?
2010. jún. 29. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!