Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az itthoni...

Firefighter1 kérdése:

Hogyan tudom az itthoni NAS-om mappáját szinkronizálva tartani a laptopom egy kijelölt mappájával? MilEn progit javasoltok?

Figyelt kérdés

Nem egészen tudom hogy mire van szükségem.. inkább így leírom a problémámat aztán így hátha rájöttök.


A kis NAS-om nagyon szépen megy! ( OpenMediaVault) Minden nagyobb fennakadás nélkül, még az én sorozatos bénázásom ellenére is!

Ha itthon vagyok akkor ugye szépen látja minden a meghajtót benne.

Telefonon egy FileManager+ nevü programot használok! szuper.. amire nekem kell arra bőven jó!


De van a laptop, amit néha itthon néha meg nem itthon használok!

És vagy egy Mappa szinkronizáló programot keresnék ami autómatikusan szinkronizál, vagy valami olyan beállítási lehetőséget hogy "távoli" hálozati meghajtót tudjak hozzá adni!


Egyrészt így lenne szinkronizált Mappám/Meghajtóm... másrészt talán tudnék olyat csinálni hogy a laptopon lévő meg a desktopon lévő (pl) SketchUp vagy Gimp ugyan azt a mappát tudná használni.. ugyan azon a projekten mind a két gépről tudnék dolgozni!, mint egy "felhötráhelyel"


Köszönöm



#szerver #szinkronizálás #Fájlszinkronizálás #Windows Sync
2018. okt. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Goodsync

Nem hiszem, hogy nem érnek 15e ft az adataid..

Van sok más szinkronizáló de egyik vacakabb mint a másik

2018. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az OpenMediaVault rendelkezik Owncloud-szolgáltatással - akár pluginként, akár alternatív módon is:

[link]

aminek van asztali kliense és mobilalkalmazása is:

[link]

2018. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Mire érted hogy nem érnek 15 ezret? Ha a progi ára annyi és működik jol akkor persze kifizetek érte 15 ezret! Vagy mire gondoltál? Amugy köszi a tippet! Délután át is rágom magam rajta!

2018. okt. 29. 05:38
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a plugin tippet! Nem hallottam még róla! De megnézem azt is! :)

pláne mivel OMV-s

2018. okt. 29. 05:40
 5/5 anonim ***** válasza:

jó az owncloud de a szinkronizálója számomra egy kalap.....

Igen arra értem, hogy 15e Ft.

Azzal is tudsz felhőzni ownclodra is nextclodra is webdav..

A goodsync rengeteg mindent tud és a titkosítása is jó, nyugodtan fellőheted valamelyik ingyenes felhőbe is mint a gDrive vagy Onedrive stb..

De kipróbálhatod mindet... mindegyiknek szokott lenni 1 hó ingyen próbaidőszak..

Ill. az adatad mentését NE crackelt hackelt programra bizd ugyanis le is lehet tölteni az ilyen szoftvereket.. de majd ne csodálkozz ha sokszorosan fizeted meg az árát..

2018. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!