Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet arcot kicserélni...

Hogy lehet arcot kicserélni egy képen úgy, hogy élethű eredményt kapjunk?

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok-sok gyakorlással...
2018. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
photoshop+youtube
2018. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kértem "nagy zsenik", ugyanis én is tudom, hogy ott a youtube, de őszinte elnézést kérek, hogy nem tudok angolul és itt kérek segítséget, mert magyarul nem találtam használható videót...
2018. nov. 1. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy keresőzseni"


első találat MAGYARUL:


https://www.youtube.com/watch?v=st1zIAmoyME


vagy mit vártál??? Elmagyarázza valaki 6 oldalon az effekt lényegét???

2018. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan programot keres, ami egy kattintásra megcsinál helyette mindent, de ilyen nem létezik.
2018. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagy értelmi zsenik...
2018. nov. 1. 17:33
 7/9 tabaki ***** válasza:
Semmit nem közölsz a tényleges feladatról. Ha az eredeti képpel azonos irányból fotózott, azonos megvilágítású és nagyjából hasonló arányú arcképet akarsz berakni, az problémátlan. Olyan általános megoldás viszont nincs, amivel két random képet garantáltan össze tudsz dolgozni. Mi nem látjuk a képeidet -- ki tudja, azokkal talán nem is lehet megcsinálni.
2018. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Információ nulla, fikázás viszont megy ezerrel...
2018. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:
Én sem értem, mi a gond. Ha a videó nem adott tökéletes választ a kérdésre, akkor a probléma valahol túlszalad az alaphelyzeten, de hogy hol, azt a semmiből nem fogjuk kitalálni. Lejjebb ereszkedhetnél a mi szellemi szintünkre, és kioktathatnál, hogy mi az, amit paraképességekkel megáldva azonnal meg kellett volna értenünk.
2018. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!