Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a The Crew Wild...

Megvettem a The Crew Wild Runt de amikor elindítom a Calling All Units indul el. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval megvettem a The Crew Wild Runt feltelepítettem, letöltöttem szokásosan a UPlayt és amikor elindítottam, a Calling all units indult el amibe ugye nem tudom teljesen kiélni magam, mert sok helyre van irva hogy előbb vegyem meg a Calling all units-ot. Miert nem a Wild Run indul el? Hogy tudom a The Crew Wild Runt elindítani?

2018. nov. 2. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A Wild run és a Calling all units is a The crew kiegészítője, tehát nem tudod külön-külön elindítani, mert azok az alapjátékba épülnek be. A calling all units tartalmait nem éred el, mert az nincs meg, de ha felkeresed a wild run tartalmait, azt már játszhatod is.
2018. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom mind a kettő ilyen dlc féleség. És hol tudom elindítani a Wild Runt?
2018. nov. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!