Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tud nekem mondani valaki egy...

Tud nekem mondani valaki egy jó iOS/Iphone emulátort Windowsra?

Figyelt kérdés

Windows 10-es aztali gépre keresek egy programot amivel Iphone-t tudok szimulálni, ha csinálok fiókot akkor futnak az App Store-os programok stb.

Nem programozni szeretnék, csak felhasználói szinten egy ilyen felületet úgy, hogy ne kelljen vennem ezért egy Iphone-t.


Androiddal már csináltam régen a Genymotion programmal. Ilyet keresek csak iOS formában.



#iOS emulátor
2018. nov. 2. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Tul sokat ne varj egy emulatortol, a felhasznaloi elmenyt vegepp ne.

2018. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos lesz köztük normális. Felhasználói élményben meg nem lesz hiány, hiszen az igaz hogy ezek emulátorok, de mivel sokszor erősebb hardveren kell emulálni, gyerekjáték egy asztali gépnek...
2018. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ilyen listás oldalt én is találtam. Valamelyik bevált esetleg valakinek?


Főként egyszerű programokat futtanék, azoknál nem hiszem, hogy gond lenne a használattal.

2018. nov. 2. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!