Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Adobe Acrobat Reader DC...

Az Adobe Acrobat Reader DC pr. Ikonján egy pajzs látható. Nem nyitható és a PDF nyomtatványokat sem engedi megnyitni. Törltem, ujjra telepítettem, semmi változás. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Ez látható:AAE DC.Nem nyitható meg védett nézetben a rendszerkonfiguráció inkompatilibitása miatt!(Észlelve:sárga 3-szögben felkiáltójel)Mit csináljak?
2018. nov. 2. 20:02
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Esetleg ezt próbáld:

Szerkesztés > Beállítások > Általános pontban törölje a Védett mód bekapcsolása indításkor kijelölését, ezzel letiltva a védett módot

Forrás: [link]


Vagy akár másik PDF olvasót is kipróbálhatsz, pl.:

[link]

2018. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a Acrobat Reader felejtős...5 éve nem használom.

Használj másikat. Az ajánlott Sumatra pl, vagy PDF XChange ViewerFree.

2018. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de közben sikerült megoldanom.Az ikonra állva jobb egér, Tulajdonságok, Kompatibilitás(négyzet beikszelve)Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban.....Itt kiválasztottam a Win7-et, (mert a WinXP volt helyette) Alkalmaz és OK.Innentől kezdve eltűnt a pajzs és nyitható olvasásra, nyomtatásra a PDF doksi.
2018. nov. 3. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper, rendes vagy, hogy visszajeleztél...nem szokás sokaknál.
2018. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!